Szybki kontakt

O firmie

Firma Gryfbud z siedzibą w Szczecinie to przedsiębiorstwo budowlane oferujące profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W skład naszej firmy wchodzi ponad 60 fachowców, a swoje działanie opieramy na brygadach budowlanych, które wyspecjalizowane są w zawężonych dziedzinach. Takie podejście pozwala nam na umiejętne gospodarowanie zasobami oraz szybką i profesjonalną realizację zleceń.

W ramach przeprowadzanych prac, gwarantujemy Państwu pełną obsługę budowlaną. Począwszy od usług związanych z posadowieniem fundamentów, przez montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych, aż po kompleksowe wykończenie wnętrz. Jeżeli poszukujecie Państwo firmy budowlanej, która zadba o pełną realizację zadań oraz cechować ją będzie profesjonalizm i terminowość, pragniemy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom.

Posiadamy także specjalną ofertę dla deweloperów budowlanych w zakresie generalnego wykonawstwa. Dzięki kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie podjąć się wielu, różnorakich zleceń.

Skontaktuj się

20
Cieśli oraz zbrojarzy
15
Tynkarzy
30
Wykończenia wnętrz
25
Murarzy
6
Elementy stalowe & balustrady
15
Prace ogólnobudowlane

Firma Gryfbud to główny wykonawca naszych kluczowych projektów budowlanych w Szczecinie oraz Wrocławiu. Doskonała komunikacja oraz realizacja zleconych prac budowlanych na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

KAROL ZABOROWSKI DELUX INVESTMENT

Gryfbud to partner, któremu warto zaufać. Jest głównym wykonawcom naszych inwestycji – Janka Muzykanta oraz obiektu w Międzywodziu. Serdecznie polecam usługi tej wyjątkowej firmy wszystkim, którzy szukają nie tylko profesjonalnych, ale i terminowych fachowców.

ARKADIUSZ GULCZŃSKI ART CAPITAL Sp. z o.o Sp. k.