Szybki kontakt

Remonty oraz wykończenia wnętrz mieszkań i domów w Szczecinie oraz regionie

Firma Gryfbud Szczecin oferuje szeroką gamę usług w zakresie wykończenia wnętrz, kierowanych zarówno do dużych firm deweloperskich, jak również klientów indywidualnych. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie, dlatego przywiązujemy duża wagę do procesu analizy wymagań projektowych. Nasze usługi wyróżnia dokładność, profesjonalizm, a także ich kompleksowość. Nasz zespół złożony jest z brygad wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach branży budowlanej, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się wielu różnorodnych zleceń i wykonać je z należytym profesjonalizmem.

Na etapie rozmowy z Klientem definiujemy wymagania techniczne, w oparciu o które przygotowywana zostaje indywidualna oferta cenowa. Staramy się zawsze być na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz inwestujemy w wysokiej klasy sprzęt budowlany.

W ramach remontów oraz prac wykończeniowych świadczymy m.in. usługi takie jak: prace konstrukcyjne (ściany działowe, podwieszane sufity), prace tynkarsko-malarskie, instalacje elektryczne oraz podłączenia wodno-kanalizacyjne, remonty łazienek, w tym prace kafelkarskie i wiele innych. Decydując się na współpracę z naszą firmą w zakresie wykończenia wnętrz, a także pozostałych usług budowlanych, zyskujecie Państwo gwarancję staranności oraz terminowości realizowanych zleceń. Staramy się realizować nasze prace kompleksowo, bez konieczności zbędnego angażowania Klienta.

Skontaktuj się